T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Samsun İl Sağlık Müdürlüğü Çarşamba Devlet Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Samsun İl Sağlık Müdürlüğü Çarşamba Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Komite ve Komite Üyelerimiz

Güncelleme Tarihi: 30/10/2019

HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

1.

BAŞ. YARD. DR. SERAP GÜNDEM ÖZCAN

2.

SAĞ. BAK. HİZ. MÜD. FEVZİNUR YILDIRIM

3.

SEVİM SÜLEYMANOĞLU

4.

HAVA KÜLOĞLU

5.

DERYA KAYA

6.

SEDAT SEZGİN

7.

AZER KAAN ÖZBEK

8.

MURAT EREN

9.

SULTAN AYDOĞDU

10.

FARUK OCAK

TESİS GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

1.

İD. VE MALİ İŞLER MÜD. ŞERAFETTİN KARA

2.

MÜD. YARD. RECEP BAL

3.

MÜD. YARD. METE TEMİZ

4.

ELVAN YAPRAKDAL

5.

DAVUT KORKMAZ

6.

DERYA KAYA

7.

ÖZKAN YILDIZ

8.

HAVA KÜLOĞLU

BİNA TURU EKİBİ

1.

BAŞ. YARD. DR. SERAP GÜNDEM ÖZCAN

2.

İD. VE MALİ İŞLER MÜD. ŞERAFETTİN KARA

3.

SAĞ. BAK. HİZ. MÜD. FEVZİNUR YILDIRIM

4.

MÜD. YARD. RECEP BAL

5.

MÜD. YARD. METE TEMİZ

6.

DAVUT KORKMAZ

7.

DERYA KAYA

8.

ELVAN YAPRAKDAL

9.

ÖZKAN YILDIZ

10.

HAVA KÜLOĞLU

11.

HATİCE ÇETİN

EĞİTİM KOMİTESİ

1.

BAŞ. YARD. DR. SERAP GÜNDEM ÖZCAN

2.

İD. VE MALİ İŞLER MÜD. ŞERAFETTİN KARA

3.

SAĞ. BAK. HİZ. MÜD. FEVZİNUR YILDIRIM

4.

HAVA KÜLOĞLU

5.

ELVAN YAPRAKDAL

6.

SEYHAN ATAY

7.

DERYA KAYA

 

 

 

 

ENFEKSİYON KONTROL KOMİTESİ

1.

BAŞ. YARD. UZM. DR. SEDAT GÜRLER

2.

UZ. DR. D.ALİ AKSU

3.

UZ. DR. RAGIP KADI

4.

OP. DR. OSMAN SELÇUK

5.

UZ. DR.TURGUT GÜNEY

6.

İD. VE MA. İŞ. MÜD ŞERAFETTİN KARA

7.

SAĞ. BAK. HİZ. MÜD. FEVZİNUR YILDIRIM

8.

ECZ. SEVİM SÜLEYMANOĞLU

9.

HAVA KÜLOĞLU

10.

DERYA KAYA

11.

DAVUT KORKMAZ

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU( ÇALIŞAN SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KOMİTESİ )

1.

BAŞ. YARD. DR.SERAP GÜNDEM ÖZCAN

 

2.

UZ. DR. ALİ YAŞAR YILDIZ

3.

İDARİ VE M. İŞ. MÜD. ŞERAFETTİN KARA

4.

SAĞ. BAK. HİZ. MÜD. FEVZİNUR YILDIRIM

5.

CEMAL GENÇ

6.

ELVAN YAPRAKDAL

7.

İSA AYDIN

8.

ÖZKAN YILDIZ

9.

DAVUT KORKMAZ

10.

CİHAT YALÇINKAYA

11.

HAVA KÜLOĞLU

12.

DERYA KAYA

13.

OSMAN ŞEKER

14.

ERDAL AKCA

15.

MURAT BUĞA

16.

ESER SÖZEN

İLAÇ YÖNETİM EKİBİ

1.

BAŞ. YARD. UZM. DR. SEDAT GÜRLER

2.

UZ. DR. TURGUT GÜNEY

3.

UZ. DR. D.ALİ AKSU

4.

UZM. DR.EMRE ÇATAL

5.

UZM. DR. FUAT GÜNDOĞDU

6.

İD. VE MA. İŞ. MÜD ŞERAFETTİN KARA

7.

SAĞ. BAK. HİZ. MÜD. FEVZİNUR YILDIRIM

8.

ECZ.SEVİM SÜLEYMANOĞLU

9.

HAVA KÜLOĞLU

10.

DERYA KAYA

BİLGİ GÜVENLİĞİ EKİBİ

1.

İD. VE MA. İŞ. MÜD ŞERAFETTİN KARA

2.

MÜD. YARD. METE TEMİZ

3.

AZER KAAN ÖZBEK

4.

OSMAN ŞEKER

5.

MEHMET EROL

PALYATİF BAKIM HASTALARI YÖNETİM EKİBİ

1.

UZ. DR. RAGIP KADI

2.

SAĞ. BAK. HİZ. MÜD. FEVZİNUR YILDIRIM

3.

NEVAL AKSAN

RADYASYON GÜVENLİĞİ EKİBİ

1.

UZM. DR. SERKAN YÜCESAN

2.

SAĞ. BAK. HİZ. MÜD. FEVZİNUR YLDIRIM

3.

ELVAN YAPRAKDAL

4.

FARUK OCAK

MAVİ KOD SORUMLU EKİBİ

1.

BAŞ. YARD. DR. SEDAT GÜRLER

 

2.

SAĞ. BAK. HİZ. MÜD. FEVZİNUR YILDIRIM

3.

UZ. DR. ŞEBNEM TEPE

4.

AYŞE AVCI

5.

HAVA KÜLOĞLU

PEMBE KOD SORUMLU EKİBİ

1.

BAŞ. YARD. DR. SERAP GÜNDEM ÖZCAN

2.

SAĞ. BAK. HİZ. MÜD. FEVZİNUR YILDIRIM

3.

MÜD. YARD. RECEP BAL

4.

DEMET SAMANCI

5.

AYŞE TOPAL

6.

AYŞE KILIÇ

7.

SEVGİ KAYA

8.

HAVA KÜLOĞLU

KIRMIZI KOD SORUMLU EKİBİ

1.

İD. VE MA. İŞ. MÜD. ŞERAFETTİN KARA

2.

SAĞ. BAK. HİZ. MÜD. FEVZİNUR YILDIRIM

3.

MÜD. YARD. RECEP BAL

4.

DAVUT KORKMAZ

5.

ÖZKAN YILDIZ

TIBBİ CİHAZ YÖNETİMİNDEN SORUMLU EKİP

1.

BAŞ. YARD DR. SERAP GÜNDEM ÖZCAN

2.

İD. VE MA. İŞ. MÜD ŞERAFETTİN KARA

3.

SAĞ. BAK. HİZ. MÜD. FEVZİNUR YILDIRIM

4.

MÜD. YARD. METE TEMİZ

5.

ÖZKAN YILDIZ

6.

İBRAHİM KILIÇ

LABORATUVAR HİZMETLERİ ANALİZ KOMİSYONU

1.

BAŞ. YARD. DR. SEDAT GÜRLER

 

2.

BAŞ. YARD UZ. DR. TURGUT GÜNEY

3.

UZ. DR. RAGIP KADI

4.

OP. DR.OSMAN SELÇUK

5.

SEBAHAT ERGÜN

NUTRİSYON DESTEK EKİBİ

1.

Uz. Dr. ÖZCAN GÜNER

2.

DİY. YEŞİM AYAR

3.

Ecz. SEVİM SÜLEYMANOĞLU

KLİNİK KALİTE İYİLEŞTİRME KOMİTESİ

1.

BAŞH. YARD. DR. SERAP GÜNDEM ÖZCAN

2.

İDARİ VE MALİ İŞLER MÜD. ŞERAFETTİN KARA

3.

SAĞ. BAK. HİZ. MÜD. FEVZİNUR YILDIRIM

4.

UZ. DR. RAGIP KADI

5.

OP. DR. OSMAN SELÇUK

6.

OP. DR.SERDAR ULUSOY

7.

UZ. DR. PINAR TULA TORLAK

8.

UZ. DR.M. GÜLTEKİN ERCAN

9.

OP. DR.O. OZAN ÖZŞENEL

10.

OP. DR.SERDAR KURUCA

11.

OP. DR.GÜRCAN KİTİRCİ

12.

HAVA KÜLOĞLU

13.

AZER KAAN ÖZBEK

14.

ELVAN YAPRAKDAL

15.

HATİCE ÇETİN

16.

CANAN BÖLÜKBAŞ

BEYAZ KOD SORUMLU EKİBİ

1.

BAŞH. YARD. DR. SERAP GÜNDEM ÖZCAN

2.

İD. VE MA. İŞ. MÜD ŞERAFETTİN KARA

3.

SAĞ. BAK. HİZ. MÜD. FEVZİNUR YILDIRIM

4.

MÜD. YARD. METE TEMİZ

5.

MÜD. YARD. RECEP BAL

6.

CİHAT YALÇINKAYA

7.

HAVA KÜLOĞLU

TRANSFÜZYON KOMİTESİ

1.

BAŞH. YARD. DR. SEDAT GÜRLER

2.

UZM. DR.TURGUT GÜNEY

3.

UZM. DR.RAGIP KADI

4.

UZM. DR.ÖZCAN GÜNER

5.

OP. DR.SERDAR ULUSOY

6.

OP. DR.O.OZAN ÖZŞENEL

7.

UZM. DR.FUAT GÜNDOĞDU

8.

SAĞ. BAK. HİZ. MÜD. FEVZİNUR YILDIRIM

9.

EMİNE TOPKARA

10.

ŞÜKRÜYE PAK ŞAHİNER

11.

 

 

 

 

 

 

SEDAT SEZGİN

ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİ DEĞERLENDİRME EKİBİ

1.

BAŞH. YARD. DR. SERAP GÜNDEM ÖZCAN

2.

İD. VE MA. İŞ. MÜD ŞERAFETTİN KARA

3.

SAĞ. BAK. HİZ. MÜD. FEVZİNUR YILDIRIM

4.

CİHAT YALÇINKAYA

5.

HAVA KÜLOĞLU

HASTA GÖRÜŞLERİ DEĞERLENDİRME EKİBİ

1.

BAŞH. YARD. DR. SERAP GÜNDEM ÖZCAN

2.

İD. VE MA. İŞ. MÜD ŞERAFETTİN KARA

3.

SAĞ. BAK. HİZ. MÜD. FEVZİNUR YILDIRIM

4.

MURAT EREN

5.

HAVA KÜLOĞLU

 

ACİL DURUM AFET YÖNETİM EKİBİ

 

1.

BAŞHEKİM DR.TURAN BİLGİN

2.

BAŞH. YARD. DR. SERAP GÜNDEM ÖZCAN

3.

UZ. DR. D.ALİ AKSU

4.

UZ. DR.TURGUT GÜNEY

5.

UZ. DR.EMRE ÇATAL

6.

OP. DR.OĞUZHAN AZİZ TORLAK

7.

UZ. DR.ÖZCAN GÜNER

8.

İD. VE MA. İŞ. MÜD ŞERAFETTİN KARA

9.

SAĞ. BAK. HİZ. MÜD. FEVZİNUR YILDIRIM

10.

MÜD. YARD. RECEP BAL

11.

 

 

 

 

 

 

MÜD. YARD. METE TEMİZ

12.

HAVA KÜLOĞLU

 

13.

HATİCE ÇETİN

14.

İSA AYDIN

15.

 

SULTAN AYDOĞDU

16.

EMİNE TOPKARA

17.

DAVUT KORKMAZ

18.

ELVAN YAPRAKDAL

19.

ÖZKAN YILDIZ

BEBEK DOSTU KOMİSYON EKİBİ

1.

BAŞH. YARD. DR. SERAP GÜNDEM ÖZCAN

2.

OP. DR.O. OZAN ÖZŞENEL

3.

UZM. DR.FUAT GÜNDOĞDU

4.

SAĞ. BAK. HİZ. MÜD. FEVZİNUR YILDIRIM

5.

AYŞE KILIÇ

6.

HAVA KÜLOĞLU